Štítky: jeden kávy, odkapávací, filtr na kávu, sklenice kávy odkapávací, tiamo kávy dripper, coffee dripper z nerezové, dripper, stan kávy dripper, japonské kávy dripper, dripper rda, káva filtrační papír.

107.73 Kč 179.62 Kč
  • Skladem
  • p70


  • Typ Filtru: Opakovaně Použitelné Filtry
  • Materiál: Z Nerezové Oceli

Dokonce i začátečník může udělat šálek dobré kávy.

Vysoce kvalitní nerezové oceli je odolný proti korozi.

Skvělý dárek pro milovníka kávy.

Specifikace

Materiál: nerezová ocel.

Velikost: složené: 16,5 cm * 15 cm/ 6.5 inch * 5.91 inch, rozvinout: 12 cm * 10 cm/ 4.72 palců * 3,94 palců.

Poznámky

Prosím pochopte, že tam může být mírné odchylky existují.

Vzhledem k osvětlení a monitory, tam je nepatrný rozdíl mezi obrazem a skutečným položky.

Obsah Balení

1 * Filtry na kávu

Slib

Pokud výrobek má nějaké problémy s kvalitou, prosím, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám vyřešit problém, jak rychle, jak je to možné.Maik18 70 Ru
2020-08-31
2/5
I ordered two of these, and one came in perfect condition. The other does not stay assembled: Two of the wires keep popping out of their holes. I tried to bend them to make them stay in, but they do not. I need to insert them again every time I use it. The bottom of the filter cone is...just a large open area. So, about half the time, the bottom of the filter opens up and dumps all the water and the grounds directly into the cup. What a mess. I am using expensive brand-name #2 filters, not cheap ones, but they are not meant to hold all the weight of the cup of coffee on their own. I will have to try to figure out how I can block off the bottom of the opening. I think maybe I can make an insert out of wire mesh to put across the bottom after the cones are assembled and in place. I hope I can come up with something, because folding coffee cones are a great idea, and I would hate to think I just wasted my money.

Napsat recenzi

Související produkty