Štítky: pes lano hračka, kong classic míč hračka pro psy, pes lano hračky hraje, míč psa, pes uzel provazu, lano hračka, puppi hračka, solidní psa žvýkat hračky, psí hry silný, pes dodavatele omáček-není snadný.

352.80 Kč 496.80 Kč
  • Skladem
  • p523


  • Značka: Silný-Toyers
  • Materiál: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Hračky: Lana
  • Sada Typ: Ano

Multi Barevné Pes Lano Hračky Nastavit Štěně Trvalé Kousnutí Odolná Žvýkat Lano Uzel Hračka Nejlepší Cenu Popis:

Vlastnosti:

Perfektní kombinace: 7/9 různých tvaru bavlněné lano hračky, náhodně uzavřeno, jim může dát více zábavy. Všechny hračky jsou atraktivní a splnit vaše různé domácí potřeby.

Splnit různé požadavky psa je každodenní život, jako je losování, žvýkání hry a zubní zdraví. Ať hrají doma, nebo venku, naše hračky oživí váš pes energetické hladiny a bude držet se ho/jí obsazeno a baví.

PSÍ KOUSACÍ HRAČKY PRO ŠTĚŇATA, UDRŽET VAŠEHO PSA ÚSTA ZDRAVÉ :pes lano hračky jsou navrženy tak, aby boj plak, udržuje váš pes čisté zuby a brání jejich dásně před onemocněním. POZNÁMKA: Pes lano hračky nejsou zcela nezničitelný, takže buďte ujištěni, že pes hračky nebude bolet zuby vašeho psa nebo bradu.

INTERACTINGE PSÍ HRAČKY, PODPORUJE ZDRAVÉ CVIČENÍ: Přetahování lanem psí hračky jsou vhodné pro vnitřní a venkovní aktivity, vhodné hrát si se svými psy. To zvyšuje pes nadšení, a dělá váš vztah se psem blíž. Zabít nudný čas, zmírnit úzkost a stres, zabránit psa z špatné chování způsobené dlouhodobou nudu, a dělat psí život více naplňující.

Vhodné pro kousání psa hračky: Každý vodítku hračka je jedinečná, ale všechny jsou vašeho domácího mazlíčka oblíbené. Je to také skvělý dárek pro vašeho psa.

Upozornění:

Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt

Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření

Popis:

Materiál:Bavlna

Barva:Zelená

Balíček Zahrnuje:

1 sada x Lano Hračka (7/9ks)Napsat recenzi

Související produkty